В Олександрії відбулась ділова зустріч з роботодавцями, які нещодавно розпочали свою діяльність

299

З метою поглиблення та розширення соціального партнерства з роботодавцями, а також забезпечення адресної взаємодії з роботодавцями в Олександрійському міськрайонному центрі зайнятості відбулась ділова зустріч з роботодавцями, які нещодавно розпочали свою діяльність, повідомляє «Голос Громади».

Зустріч відбулась за участі представників Олександрійського об’єднаного управління Пенсійного фонду Українита інспекторів Державної служби України з питань праці.

Тетяна Балдачевська, заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями міськрайонного центру зайнятості презентувала спектр послуг служби зайнятості. З роботодавцями було обговорено окремі положення чинного законодавства про зайнятість населення, зокрема, щодо працевлаштування неповнолітніх та інших категорій населення, які потребують додаткових гарантій зайнятості. До обговорення важливих питань долучилась головний спеціаліст Олександрійського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Жанна Скрипник, яка надала консультації та відповіла на питання присутніх.

Читайте також:  У приватному житловому будинку на Олександрійщині сталася пожежа

Державні інспектори з питань праці Валентин Іленко та Олексій Гаркуша звернули особливу увагу на питання легалізації найманої праці, як гарантованого соціального та пенсійного забезпечення громадян.

Крім того, фахівці міськрайонного центру зайнятості акцентували увагу роботодавців на впровадженні сучасного сервісу – Електронного кабінету роботодавця, який зорієнтований, насамперед, на скорочення витрат часу для відвідування центру зайнятості та на підвищення рівня комфорту під час взаємодії роботодавців зі службою зайнятості.

Читайте також:  Яка вакцина сьогодні є в Олександрії?

Усі учасники заходу мали можливість висловити свою думку та окреслити коло питань, які потребують першочергового вирішення. Наприкінці зустрічі були сформульовані рекомендації та намічені шляхи подальшої співпраці для вирішення кадрових та інших питань, що стосуються зайнятості населення.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ