В Олександрії відбувся регіональний етап конкурс професійної майстерності «WorldSkills Ukraine»

103

Четвертий рік поспіль в Україні проводять наймасштабніші змагання з робітничих професій серед учнів, студентів та молодих працівників WorldSkills Ukraine, повідомляє “Голос Громади”.

Мета проведення конкурсу – професійна орієнтація молоді, популяризація робітничих професій, стимулювання професійного самовдосконалення молоді.

Кіровоградщина не стала виключенням, тож днями стартував регіональний етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine – 2019» у компетенції «Слюсарні роботи».

У стінах Державного навчального закладу “Олександрійський професійний ліцей”, на базі навчально-практичного центру з професії «Слюсар-ремонтник», у номінації «Слюсарні роботи» змагалися талановиті та креативні представники робітничих професій. У конкурсі змагалися чотири учасники з Кропивницького, Світловодська та Олександрії.

Читайте також:  Сьогодні «Олександрія» зіграє проти ФК «Минай»

Під час практичного завдання учасникам необхідно було виготовити чотири секції складової металоконструкції за визначеним кресленням. Кращі з кращих мали можливість продемонструвати свою професійну майстерність та довести експертам і журі, що саме вони гідні перемоги.
Групі підтримки та учням закладів загальної середньої освіти випала гарна нагода спостерігати за роботою конкурсантів під час виконання ними завдань та об’єктивністю оцінювання журі та експертами робіт. До речі, експертами було визначено майстрів виробничого навчання з трьох освітніх закладів області, а до складу журі увійшли роботодавці міста Олександрія.

В умовах обмеженого часу молоді хлопці професійно виконували різнопланові практичні завдання, під час яких демонстрували свої професійні вміння та навички. Вони розкрилися як творчі та перспективні особистості, в яких попереду ще безліч підкорених вершин та професійних успіхів.

Читайте також:  З 1 грудня мешканці Кіровоградщини отримуватимуть допомогу по безробіттю у більшому розмірі

У результаті запеклої боротьби переможцем Конкурсу став учень Олександрійського професійного ліцею Валентин Сульєв, друге місце виборов Назар Малюк (Кропивницький інженерний коледж ЦНТУ), третє місце отримав Володимир Кравченко (Кропивницький інженерний коледж ЦНТУ), четверте місце – Ілля Решетілов (ПТУ 5 м. Світловодськ).

Учасники конкурсу, які посіли з 1 по 3 місце отримали цінні призи (набори інструментів), а учасник, який посів 4-те місце – заохочувальний приз.
Переможець конкурсу В. Сульєв отримав особливу відзнаку та представлятиме Кіровоградщину на фіналі конкурсу WorldSkills Ukraine в компетенції «Слюсарні роботи».

Читайте також:  Карантин вихідного дня скасовано: Україна житиме за правилами "помаранчевої" зони

Паралельно з проходженням конкурсу для учнів загальноосвітніх навчальних закладів, які завітали на конкурс, велася й профорієнтаційна робота. Фахівець з професійної орієнтації Олександрійського міськрайонного центру зайнятості для учнів восьмих класів підготувала цікаві інтерактивні завдання, а дев’ятикласники змогли за допомогою профорієнтаційного тестування визначити свої професійні інтереси та схильності.

Цього дня діти мали унікальну можливість не тільки безпосередньо ознайомитися з професією слюсаря, а й зробити наступний крок у виборі своєї професії.

Джерело.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ