У суботу, 8 квітня в приміщені НВК “Олександрійський колегіум – спеціалізована школа” відбувся відкритий Чемпіонат з дзюдо Олександрійської районної ДЮСШ “Колос”, котрий проходить в нашому місті вже втретє.

Змагання проводилися серед хлопчиків віком 9-12 років. Загалом у відкритій першості взяли участь 154 спортсмени з усієї Кіровоградської області – Олександрія та Олександрійський район, місто Кропивницький, Вільшанка, Смоліно, Олександрівка, а також дзюдоїсти з Черкаської області.

“Головна мета подібних заходів – це популяризувати цей олімпійський вид спорту, здоровий спосіб життя серед підростаючого покоління, а також – відволікти дітей від інтернету та впливу сучасних гаджетів, адже більшість свого вільного часу школярі зараз проводять не на свіжому повітрі, а саме біля моніторів комп’ютерів та планшетів” – говорить директор ДЮСШ “Колос” Юрій Котов.

Читайте також:  На Кіровоградщині 7 мешканців області повторно захворіли на коронавірус

Особливу вдячність організатори змагань та батьки юних спортсменів висловлюють заступнику голови Кіровоградської обласної державної адміністрації, депутату Олександрійської міської ради Андрію Коломійцеву, Олександрійській районній державній адміністанрції в особі голови РДА Богдана Курупа та, звичайно ж, директорові колегіуму Олександру Авраменку за надане приміщення спортивної зали для проведення змагань.

У підсумку змагань юні дзюдоїсти ДЮСШ «Колос» показали наступні результати:           І місце: Романяк Павло, вагова категорія до 27 кг; І місце: Логвін Денис, вагова категорія до 50 кг; ІІ місце: Волошко Володимир, вагова категорія до 27 кг; ІІІ місце: Волошко Артур, вагова категорія до 27 кг; ІІІ місце: Щербина Дмитро, вагова категорія  до 30 кг; ІІІ місце: Алієв Максим, вагова категорія  до 25 кг; Підготував спортсменів тренер Олександр Первак.

Читайте також:  На Кіровоградщині ще 124 людини захворіли на коронавірус

За результатами поєдинків було розіграно 16 комплектів медалей у кожній віковій категорії окремо. Переможці та призери змагань були також нагороджені грамотами.   Кубки у номінаціях: «За волю до перемоги», «Видовищний кидок» , «Сама швидка сутичка», «Кращій кидок» отримали спортсмени-переможці.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ