В Олександрії відбувся ювілейний концерт з нагоди 75-ї річниці військової частини (ФОТО)

370

Сьогодні, 21 лютого, з нагоди ювілейної дати – 75-річчя Олександрійської військової частини НГУ 2269, у ПК «Світлопільський» відбувся святковий концерт,  на якому виступив «Академічний ансамбль пісні й танцю Національної Гвардії України».

Повідомляє Голос Громади.

На урочистий захід був запрошений народний депутат України Анатолій Кузьменко, який побажав наснаги та здоров’я військовослужбовцям та їх родинам.

Читайте також:  Чи легко жінці в сучасній політиці? (запрошення до дискусії)

Також на заході були присутні голова Олександрійської районної ради Ольга Коріненко, заступник голови РДА Олександр Лисенко, голова  Приютівської ОТГ Андрій Коломійцев, голова  фракції БПП «Солідарність» в  Олександрійськії  міської раді  Віталій Заріцький та депутати Олександрійської міської ради від БПП «Солідарність», керуючий справами виконавчого комітету Олександрійської міської ради Володимир Чеботарьов, заступник командувача НГУ генерал-лейтенант Микола Балан, особовий склад військової частини, ветерани, а також їх близькі та рідні.

Читайте також:  В Олександрії діє фестиваль гладіолусів

На сцені палацу культури лунали музичні виконання від заслужених артистів України у складі вокальних квартетів, гуртів, хорів, балетів, сольних виступів тощо.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ