В Олександрії до умовного терміну покарання засудили місцевого жителя, який протягом року займався виготовленням і реалізацією підроблених алкогольних напоїв, виготовлених з недоброякісної сировини.

Як повідомляють Олександрійські новини з посиланням на вирок Олександрійського міськрайонного суду, досудове слідство встановило, що чоловік з квітня 2015 року до квітня 2016 року виготовляв горілчані вироби з метою збуту, які потім на власному автомобілі розвозив по магазинам і торгівельним павільйонам на території міста і району відповідно до “замовлень”, які надходили на його мобільний телефон. Сировину для виготовлення напоїв та інше обладнання чоловік закуповував у невстановлених осіб та отримував через кур’єрську службу доставки “Нова Пошта”. У підсумку літр такої горілки у чоловіка коштував 32 гривні.

Читайте також:  До уваги олександріців! Нова шахрайська схема: пропонують фейкові компенсації за карантин і просять невелику комісію

В ході розгляду справи горе-підприємець беззаперечно визнав себе винуватим у вчиненні кримінальних правопорушень , передбачених ч. 1 ст. 204 та ч. 3 ст. 204  КК України “Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів з недоброякісної сировини” та уклав угоду про визнання винуватості.

У кінцевому результаті підсудному за сукупністю злочинів визначили покарання у вигляді 5 років позбавлення волі, наступним пунктом звільнивши засудженого від відбування призначеного покарання, встановивши іспитовий строк терміном на 2 роки. Також чоловік змушений відшкодувати 6355 гривень процесуальних   витрат.

Читайте також:  З початку карантину безробітнім Кіровоградщини виплачено понад 13 млрд гривень

БЕЗ КОМЕНТАРІВ