В Олександрійській поліції прокоментували недавній випадок знахідки малолітньої дитини

1716

Повідомлення про те, що вулицею міста розгулює малолітня дитина без нагляду дорослих, Олександрійський відділ поліції отримав минулого тижня від небайдужих громадян. Як пояснили «Голосу Громади» у міськвідділі, на повідомлення відразу відреагувала група патрульної поліції і на вказаному у повідомленні місці правоохоронці справді виявили дитину віком приблизно 3-4 роки.

З усього було видно, що «знахідка» –  з не зовсім благополучної родини (м`яко кажучи). Дитина не змогла назвати ні свого прізвища, ні навіть приблизно – адреси проживання, що саме по собі вже вказує на рівень уваги до неї з боку батьків. Батьки, до речі, не заявляли про зникнення дитини.

Читайте також:  Шестеро олександрійських майбутніх «олімпійців» змінять місце проживання

Тим не менш працівник поліції досить швидко встановили особи батьків. Стосовно них буде вирішуватися питання про притягнення їх до відповідальності за неналежний догляд за дитиною (є така правова норма, яка передбачає і відповідне покарання). Також  будуть обстежені умови проживання дитини у цій родині. А до з`ясування всіх обставин знайдену дитину помістили до дитячої лікарні, де вона повинна перебувати під наглядом педіатрів.

Читайте також:  Ви справжній пасічник? Тоді не забудьте отримати грошову допомогу!

У зв`язку з цим поліція оприлюднює ось таке звернення до громадян міста: «Шановні мешканці міста, як що ви побачите неповнолітню дитину, яка буде знаходитися без супроводу дорослих, одразу телефонуйте до поліції за телефоном «102». Телефонуйте також до поліції, якщо дитина буде з якоюсь підозрілою особою або з особою у стані сильного алкогольного сп’яніння». Поліція застосує передбачені законом заходи для убезпечення дітей, а також притягне до відповідальності дорослих, винних у недбалості.

Читайте також:  У Приютівській громаді встановлюють євроконтейнери для сміття

БЕЗ КОМЕНТАРІВ