В Протопопівській школі ремонтні роботи будуть завершені вчасно

372

Нещодавно в соціальних мережах була поширена інформація, що в класній кімнаті для учнів першого класу Протопопівської школи Олександрійського району не встигають зробити ремонт до початку нового навчального року.

Кореспонденти Голосу Громади вирішили з’ясувати в Бєляєвої Валентини, директора навчального закладу, чи зможуть прийти школярі на перший урок у свій клас та чи будуть створені для цього всі умови.

Читайте також:  Кіровоградщина: понад 200 нових випадків хвороби на коронавірус, серед яких 7 дітей

За словами керівника освітньої установи, й справді з ремонтними роботами виникли певні труднощі через «проблеми» з фінансуванням, що й стало причиною поширення чуток щодо неготовності класної кімнати прийняти першачків на навчання.

Наразі ведуться досить потужні роботи, щоб завершити ремонт класної кімнати до 3-го вересня – першого навчального дня в новому навчальному році, – розповідає Валентина Беляєва.

Читайте також:  Центральна міська бібліотека Олександрії розпочинає цикл індивідуальних майстер-класів з виготовлення новорічних іграшок 

Як прокоментував Голосу Громади голова Приютівської об’єднаної громади Андрій Коломійцев, аби надалі уникнути ситуацій з труднощами під час ремонтних робіт та підготовки до нового навчального року в 2019 році, школи планується перевести з підпорядкування відділу освіти Олександрійської РДА до Приютівської селищної ради. Тобто до територіальної громади.

Зазначимо, що в Протопопівській школі з 3-го вересня за парти сядуть 175-ть учнів, з яких двадцять три першокласники.

Читайте також:  До уваги олександріців! Нова шахрайська схема: пропонують фейкові компенсації за карантин і просять невелику комісію

БЕЗ КОМЕНТАРІВ