В Протопопівці вже зводять стіни для нової амбулаторії

113

В Протопопівці Приютівської громади активно ведуться роботи по будівництву нової амбулаторії загальної медицини сімейної практики. Зокрема, вже завершується будівництво стін приміщення амбулаторії та приміщення гаража для службового транспорту. Повідомляє Голос Громади з посиланням на сайт Приютівська громада.

Голос Громади, на початку серпня, вже повідомляв про заливку фундаменту для приміщення нової амбулаторії.

Читайте також:  Олександрійці вшанували пам`ять загиблих жертв Голодомору (ФОТО)

Нагадаємо, що майбутня амбулаторія площею 335 м² знаходитиметься на вул. Мисливська. Заклад розрахований на 8 працівників медичного і обслуговуючого персоналу, буде оснащений необхідним медичним обладнанням і приладами, та зможе приймати до 30 відвідувачів у зміну. До складу амбулаторії також входитиме житлова частина для проживання лікаря, а на території земельної ділянки передбачено будівництво гаражу для легкового службового автотранспорту.

Читайте також:  COVID-19: відсьогодні мешканці Олександрійщини та всі українці можуть викликати мобільну бригаду

Зазначимо, що в аукціоні, що відбувся 5 липня 2018 року, на будівництво нової амбулаторії в селі Протопопівка Приютівської об’єднаної територіальної громади перемогло ТОВ «РБК ІНТЕРРЕСУРСИ».

Додамо, що амбулаторія яка наразі функціонує в Протопопівці розміщена в звичайному будинку, який пристосований під амбулаторію.

Нагадаємо, що одним із пунктів передвиборчої програми, тоді ще кандидата на голову Приютівської ОТГ Андрія Коломійцева, було будівництво нової сучасної амбулаторії в селі Протопопівка Приютівської громади.

Читайте також:  Дівчині з Олександрійщини повідомили про підозру через шахрайство

БЕЗ КОМЕНТАРІВ