В школи Олександрійського району придбають обладнання для кабінетів хімії

354

Відділом освіти Олександрійської райдержадміністрації в п’ятницю, 27 червня, було оголошено тендер на придбання обладнання для кабінетів хімії Користівської ЗШ, Новопразького та Червонокам’янського НВО. Повідомляє Голос Громади з посиланням на сайт публічних закупівель Prozzoro.

Відповідно до тендерної документації для шкіл буде придбано 3300 одиниць обладнання для кабінетів хімії, серед яких приладдя загального призначення – мікроскопи, ваги, рукавички, приладдя демонстраційне, прилади лабораторні, навчальні моделі та хімічні реактиви, презентаційне обладнання та меблі для кабінетів.

Читайте також:  Дискусія олександрійок на тему гендерної рівності вийшла жвавою і конструктивною

Початкова пропозиція за поставку обладнання становить 1156 680, 00 гривень та може бути знижена в результаті торгів. Пропозицій щодо участі в тендері приймаються до 16 липня 2018 року.

Нагадаємо, що відділом освіти Олександрійської РДА також було оголошено тендер на придбання обладнання для кабінетів фізики шкіл Олександрійського району, проте торги не відбулись через відсутність подальшої потреби у закупівлі.

Читайте також:  Відбулося останнє засідання робочої групи із розробки Статуту

БЕЗ КОМЕНТАРІВ