14-річна вихованка Пантаївської загальноосвітньої школи-інтернат Діана, перебуваючи на вихованні в закладі, завагітніла від 17-річного Олександра. Адміністрація ж закладу в особі директора Тетяни Сорокун змушували дівчину зробити аборт. Про це йдеться в телепередачі “Говорить Україна”.

Сама Діана не хотіла аборту, але її відправили в Кіровоградський перинатальний центр, так як, начебто, в такому віці адміністрація інтернату може вирішувати питання аборту без згоди вихованки. Перед цим, за словами дівчини, директор залякувала її патологіями дитини чи смертю при пологах. Те ж саме їй казали і в місцевій лікарні, хоча медичне обстеження показало, що Діана здорова. Варто зазначити, що вихованка інтернату вже була на 5 місяці вагітності. Не дивлячись не це, Тетяна Сорокун повезла дівчину на аборт до обласного центру. Саме туди разом з місцевими ЗМІ приїхала подруга покійної матері Сашка, яка сама народжувала в 13 років. Валентина хотіла забрати і Діану, і її майбутню дитину, щоб вони з Сашком жили у неї. Після цього лікарі відмовились від процедури – але неповнолітню з лікарні не виписували, так як Тетяна Сорокун стояла на своєму.

Читайте також:  Чи легко жінці в сучасній політиці? (запрошення до дискусії)

І саме з Кіровоградської лікарні Діану забрав батько її дитини Сашко, якій і привіз її на передачу, щоб зберегти життя майбутнього малюка.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ