Відбувся останній старт 2019 року ГО “Сильна Олександрійщина

226

Сьогодні, 30 листопада, Олександрія приймала чемпіонат Кіровоградської області з багатоповторного жиму лежачи по версії ФБЖУ, повідомляє “Голос Громади”.

До Олександрії завітали понад 30 найсильніших спортсменів області, які змагались в різних номінаціях серед жінок й чоловіків.
Спортсмени показали доволі гарні результати, які прирівнювались кандидатам в майстри спорту, майстрів спорту та майстрів спорту міжнародного класу.

Читайте також:  Понад 90 тисяч домогосподарств Кіровоградщини отримали субсидії на оплату комуналки

Даний чемпіонат був відбірковим етапом до чемпіонату України з багатоповторного жиму, який відбудеться в грудні місяці поточного року.
Також в рамках чемпіонату Кіровоградської області з багатоповторного жиму відбулась першість області з кистьової тяги гирі вагою в 32кг та лімітом часу в 10 хв.

Дана вправа набирає обертів щодо популярності на території України, та результати спортсменів з кожним чемпіонатом збільшуються.
Вже в лютому, 2020року, відбудеться відбірковий чемпіонат до участі в чемпіонаті Світу з кистьової тяги гирі.

Читайте також:  Планові відключення світла в Олександрії на першу половину грудня

Громадська організація “Сильна Олександрійщина” та Федерація Багатоповторного Жиму України висловлюють подяку за допомогу у проведенні заходу: Анатолію Кузьменко, Сергію Кузьменко, голові Приютівської ОТГ Андрію Коломійцеву та шкір-галантереї “Alexo”.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ