Відрахованого 21-річного студента-іноземця примусово видворять за межі України

251

Суд задовольнив позов Міграційної служби області про примусове видворення іноземного громадянина, повідомляє «Голос Громади».
Так, у серпні іноземець був відрахований з вищого навчального закладу за невиконання навчального плану. Тож за клопотанням університету у Міграційній службі області скасували посвідку на тимчасове проживання, втім молодий чоловік її не здав та не залишив Україну самостійно.

Читайте також:  Статистика хворих на коронавірус на Кіровоградщині: нові випадки, смерть та одужання

Його було притягнено до адміністративної відповідальності за порушення правил перебування в Україні і міграційники прийняли рішення про примусове повернення до країни походження із забороною в’їзду на 3 роки. Іноземець проігнорував виконання рішення.
Відносно 21-річного громадянина Єгипту за позовом Управління Державної міграційної служби Кіровоградської області судом прийнято рішення про примусове видворення його за межі України.

Читайте також:  На Кіровоградщині шахраї від імені податківців вимагають гроші від підприємців

З огляду на те, що є обґрунтовані підстави вважати, що молодий чоловік ухилятиметься та перешкоджатиме процедурі примусового видворення та існує ризик його втечі, суд прийняв рішення про його поміщення до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства.

Супровід іноземця до Миколаївського ПТПІ здійснили працівники сектору організації запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення УДМС та відділу Головного управління Національної поліції. У подальшому єгиптянин повернеться до країни походження або третьої країни.

Читайте також:  Планові відключення світла в Олександрії на першу половину грудня

Джерело.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ