«Вуличні гонщики вже всіх дістали» (звернення депутата Віталія Заріцького)

1118

Проблему порушення громадського спокою у місті з боку водіїв мотоциклів підняв на засіданні виконавчого комітету 11 липня депутат і голова фракції «Солідарність»  Олександрійської міської ради Віталій Заріцький, повідомляє «Голос Громади».

Він зазначив присутнім членам виконкому, що до нього, як  до депутата, неодноразово зверталися жителі міста зі скаргами на вуличних порушників, котрі своїми діями ігнорують вимоги цілого ряду законів.

Читайте також:  Голий чоловік гуляв містом

«Мешканцям міста, які мимоволі стають свідками і заручниками таких «гонок»  на мотоциклах у будь-який (денний, нічний, вечірній) час все це вже встигло добре обриднути. Їх просто обурює поведінка таких горе-«райдерів», які   наражають на небезпеку не лише себе, але й перехожих та інших учасників дорожнього руху. Зазвичай це молоді власники мототранспорту, які поводять себе просто по-хамськи, ігноруючи не лише дорожні знаки, швидкісний режим, інші вимоги правил дорожнього руху і крім того, ніяк не зважаючи на мешканців міста, створюють надмірний шум на вулицях як вдень, так і вночі. Очевидно одне: проблеми через горе-водіїв мотоциклів і скутерів у нас стабільно постійні», – зазначив депутат, вимагаючи від виконавчих органів міської влади рішучих дій.

Читайте також:  На стаціонарному лікуванні перебувають 6 хворих на коронавірусну інфекцію

Заява депутата на виконкомі була прийнята присутніми, внаслідок чого головуючий на засіданні міський голова Степан Цапюк протокольно доручив направити офіційного листа до Олександрійського відділу поліції з вимогою звернути особливу увагу на зазначену проблему та вжити всіх відповідних заходів щодо її усунення.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ