Виконком міськради: «Свідки Єгови» розвалюють нашу державу!»

1091

Питання передачі земельної ділянки по вул. Перспективній, 4 (колишня вул. 50-річчя Жовтня) у постійне користування «Кіровоградській місцевій релігійній громаді свідків Єгови» розглядалося на сьогоднішньому засіданні виконавчого комітету Олександрійської міської ради, повідомляє «Голос Громади».

З відповідним клопотанням про передачу землі площею 0,065 га за вказаною адресою звернулась зазначена організація до міської влади з метою будівництва та обслуговування культової споруди на цій ділянці та у зв`язку з тим, що договір оренди даної ділянки закінчився.

Під час обговорення питання перший заступник міського голови Людмила Давиденко звернулась до присутнього на засіданні представника «Свідків Єгови»: «Це ж яка релігійна громада? Чи не та сама, де ваші люди-віряни не визнають українську державність: не встають під час Державного гімну, не беруть участі у виборах, всіляко уникають служби в армії, не визнають державних свят? Моя знайома, колишня вчителька, опинилась у вашому оточенні і вона мені все це підтвердила. Ви що взагалі робите, що ви там проповідуєте?! Ви ж фактично працюєте на розвал держави!»

Читайте також:  На Кіровоградщині СБУ затримала зловмисників, які залякували громадян

Цікаво, що представник керівництва «свідків-єговістів» навіть жодним словом не заперечував проти висунутих проти його громади цих доволі серйозних звинувачень. Натомість він слабко намагався захищатися від таких вбивчих аргументів іншими доводами:

«Но мы как бы призываем наших прихожан подчиняться властям…»

Але від «сірника», кинутого першим віце-мером, вже спалахнув порох і такий контраргумент «свідка» не справив на присутніх виконкомівців ніякого враження. Навіть навпаки – його члени обурено загомоніли: «Що ж це за визнання влади, коли ви не визнаєте державу Україну і її закони в цілому?!»

Читайте також:  Дискусія олександрійок на тему гендерної рівності вийшла жвавою і конструктивною

«Но зато мы как бы платим налоги…» – невпевнено пробурмотів «свідок», викладаючи свій останній козир.

Дарма  – його «как бы» знову нікого не переконало, вибухова суміш лише розгорялася і її вже було не загасити.

«До чого тут податки, коли ви працюєте на шкоду державі?!  А ще просите якісь пільги! Виникає питання: чи ви тут взагалі потрібні?!» – такими були гнівні відповіді Людмили Давиденко і членів виконкому. Отож після цього короткого, але бурхливого обговорення прийняте рішення було цілком прогнозованим: «Свідкам Єгови» у наданні земельної ділянки у постійне користування виконком одноголосно відмовив.

Читайте також:  У немовляти в Олександрійській громаді виявлено ковід

Для довідки: Сві́дки Єго́ви – міжнародна релігійна організація, заснована у 1880-х рр. у США . Станом на 2018 рік найвища кількість активних членів організації у світі становила 8 579 909 осіб. Штаб-квартира знаходиться у Нью-Йорку (США).
Православні, католицька, греко-католицька та протестантські церкви заперечують приналежність релігійної організації Свідків Єгови до християнства тому, що вона не приймає основних релігійних доктрин загальновизнаного християнства (дані з Вільної енциклопедії Вікіпедія).

БЕЗ КОМЕНТАРІВ