Випускники з Кіровоградщини й Олександрійщини зокрема, безкоштовно навчатимуться у престижних ВИШах за держзамовленням

438

Вчора, 26 березня, відбулось перше засідання конкурсної комісії під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Сергія Коваленка, на якому обирали претендентів на зарахування до закладів вищої педагогічної освіти за державним замовленням.

Повідомляє Голос Громади з посиланням на сайт Кіровоградської ОДА.

Заявки на навчання надійшли від Попельнастівської сільської ради Олександрійського району (місцева школа потребує вчителя географії), Смолінської селищної й Хмелівської сільської ради Маловисківського району (для Смолінського навчально-виховного об’єднання потрібен вчитель фізичної культури, для Хмелівського НВО – вчителі фізичної культури та біології), виконкому Павлівської сільської ради Світловодського району (для місцевого НВО потрібні два педагоги за спеціальністю “Дошкільна освіта”).

Читайте також:  З наступного року для жителів Кіровоградщини значно зросте вартість транспортування газу

Однак навчатися за регіональним замовленням можуть лише 4 кандидатури, які були обрані після детального обговорення комісії. На першочергове зарахування до закладів педагогічної освіти за державним (регіональним) замовленням затверджені випускники з Маловисківського та Олександрійського районів. Зі Світловодського району, незважаючи на потребу у вчителях, кандидати на навчання відсутні.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ