Як «беруть» особливо небезпечних злочинців (Кіровоградщина)

1
У Кіровоградській області затримали так званого «вора в законі» із санкційного списку РНБО.
Перебуваючи на території України в статусі особи підвищеного злочинного впливу, «вор в законі» (статусний термін, поширений у злочинному світі – при.ред.) на прізвисько «Армен Хохол» організував та контролював діяльність злочинних груп, які вчиняють тяжкі та особливо тяжкі злочини насильницького та майнового характеру. Свій особливий статус у кримінальному світі він отримав у 2011 році у Москві.
На підставі отриманих доказів йому було повідомлено про підозру. Зловмисник переховувався від слідства, тож його було оголошено у міжнародний розшук. Крім того, щодо нього були запровадженні санкції РНБО.
На виконання рішення РНБО та проведення системної роботи з боротьби з оргзлочинністю та їхніми лідерами, 17 червня оперативники управління стратегічних розслідувань в Кіровоградській області, а також слідчі обласної поліції затримали «вора в законі». Затримання відбувалося за силової підтримки спецпризначенців полку поліції особливого призначення.
Наразі його поміщено в ІТТ. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу. Під варту злочинця взято без права внесення застави.
(Підготовлено за повідомленням Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України).

БЕЗ КОМЕНТАРІВ