Як олександрійці відзначать 28-му річницю незалежності України: план заходів

364

Сьогодні, під час засідання виконавчого комітету, було затверджено заходи до Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці незалежності України, повідомляє Голос Громади.

Перелік заходів:
21 серпня о 14:00 годині у Палаці урочистих подій відбудеться вручення нагород переможцям конкурсу «Кращий благоустрій приватних садиб» і «Кращий благоустрій територій підприємств, організацій, установ та багатоквартирних житлових будинків».

Читайте також:  Олександрійці з 1 грудня зможуть проводити касові операції в банках за допомогою е-паспортів у додатку «Дія»

До Дня Державного Прапора України 23 серпня проходитиме ряд загальноміських заходів:

О 8:50 годині на площі перед будівлею міської ради пройде флешмоб «Україна – ти у нас єдина»;
З 9:00 години розпочнеться церемонія урочистого підняття Державного Прапора України та покладання квітів до пам’ятника воїнам, які загинули під час проведення антитерористичної операції.;
Після офіційної частини олександрійці пройдуть парадом вишиванок до пам’ятника Т.Г. Шевченка, де відбудеться літературно-музична композиція.

Читайте також:  COVID-19: смерть 17-річної дівчини на Кіровоградщині та 7 нових захворювань на Олександрійщині

24 серпня, у День незалежності України, на площі Соборній проходитимуть культурно-розважальні заходи:

З 18:00 години розпочнеться концертна програма. Після цього, о 21:00 годині на олександрійців чекає молодіжна дискотека.

З нагоди свята у музейному центрі ім. Худякової А.Ф. та бібліотеках діятимуть виставки, викладки матеріалів, проводитимуться години державності, патріотичні уроки, лекції-презентації, літературні читання, майстер-класи та інші заходи.

Читайте також:  В Олександрії провели вуличну акцію "Не ігноруй насилля"

За інформацією сайту “Олександрійської міськради”.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ