Як пройшла акція за продовження роботи протитуберкульозного диспансеру в Олександрії?

443

Сьогодні, 18 лютого, представник благодійної організації «Шлях до життя» Анатолій Тримбач влаштував акцію за продовження роботи наркологічного, онкологічного, шкірно-венерологічного, протитуберкульозного диспансерів та психіатричної лікарні, повідомляє «Голос Громади».

Голова профспілкової організації туберкульозного диспансеру Тетяна Циганко повідомила, що наразі штат туберкульозного диспансеру – 80 людей. Але з 1 квітня 30 співробітників закладу можуть залишитися без роботи.

Читайте також:  Олександрійська поліція: ще раз про «громадське місце» і штрафи минулого тижня

«Буде часткове скорочення співробітників. А далі доля невідома. Ми поки попереджені про скорочення і про масове вивільнення», – сказала Тетяна Циганко.

Зокрема, під час акції чоловік прикував себе до воріт закладу, який вже лікується в наркодиспансері п’ять років. Адже він боїться та не знає, чи зможуть його лікувати далі.

«Куди людям діватися? Що мені далі робити? Вмирати? Я стою на обліку в наркодиспансері. У мене немає коштів, і я не знаю, як мені їхати і лікуватися в Кропивницькому», – зазначив олександрієць Ігор Буйноза.

Читайте також:  Реєстрація новообраних депутатів 8-го скликання Олександрійської міськради (ФОТО)

Також, біля протитуберкульозного диспансеру поставили труну з дитячими іграшками. Надалі іграшки відправлять на сесію яка відбудеться 5 березня, тим депутатам, які проголосують за закриття диспансерів в Олександрії.

Зазначимо, на даний час  в цих закладах налічується більше тисячі пацієнтів.

За інформацією сайту «CBN».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ