Як шукачам роботи Кіровоградщини не потрапити на гачок шахраїв?

73

До Державної служби зайнятості (Центрального апарату) надходить інформація про фірми-шахраї, які позиціонують себе офіційними  партнерами  служби зайнятості в рамках Угоди та Протоколу програми з відбору кваліфікованих українських працівників будівельної сфери для працевлаштування на території Держави Ізраїль.

Наголошуємо, що на території України інформаційно-консультаційну діяльність, забезпечення комунікації та логістики процедури відбору українських громадян для працевлаштування в Ізраїлі здійснює винятково некомерційна Громадська організація «Велика ідея».

Читайте також:  Олександрійській міській стоматології затвердили тарифи на платні послуги

Державна служба зайнятості, у рамках Протоколу, взаємодіє лише з Громадською організацією «Велика ідея».

Будь-які інші особи, які позиціонують себе як офіційні партнери державної служби зайнятості в рамках Угоди, не співпрацюють із державною службою зайнятості.

З інформацією щодо умов працевлаштування українських працівників у будівельній галузіДержави Ізраїль, усі зацікавлені особи можуть ознайомитися на сайті некомерційної Громадської організації «Велика ідея» (www.israeljobofficial.org.ua). Також консультації про умови участі в програмі надаються за телефонами: (099) 2025588; (093) 20 25588; (097) 2025 588.

Читайте також:  "Олександрія" отримала важливу перемогу

                                                           

БЕЗ КОМЕНТАРІВ