З метою виведення дітей-сиріт з інтернатів Уряд збільшив соціальні виплати

254

Аби вивести дітей-сиріт з інтернатів Уряд збільшив виплати щонайменше на 1 тисячу гривень, повідомляє “Голос Громади”.

Міністерство соціальної політики має комплексний підхід до реформи інтернатів і переведення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у сімейні форми виховання. Одним з елементів цього підходу є збільшення фінансування на дітей.

Мета – кожна дитина повинна виховуватися у сім’ї чи формі виховання, наближеній до сімейної. Уже з 2020 року збільшено виплати дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, які виховуються в дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях і в сім’ях патронатних вихователів з 2 до 2,5 прожиткових мінімумів.

В абсолютних цифрах це збільшення виплат мінімум на 1100 гривень на місяць. У випадках дітей з інвалідністю – збільшення склало із 2 до 3,5 прожиткових мінімумів, що дорівнює майже 3 тисячі гривень у місяць.

Зокрема, у 2020 році Уряд збільшив розмір грошового забезпечення прийомним батькам та батькам-вихователям із 70 до 100% від прожиткового мінімуму. У грошовому еквіваленті це означає +630 гривень в місяць додатково.

Комплексний підхід Мінсоцполітики до піклування про дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування орієнтований також на придбання житла для них.

Джерело.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ