З нового навчального року старшокласники вивчатимуть новий предмет

509

З 1 вересня учні 10-11 класів будуть вивчати курс “Фінансова грамотність”, повідомляє Голос Громади.

Міністерство освіти вже розробило спеціальні завдання, які незабаром буде введено в обов’язкові шкільні дисципліни як окрему тему.

Ці матеріали було створено проектом USAID «Трансформація фінансового сектору» у співпраці з МОН та ДВНЗ «Університет банківської справи».

Новий посібник складається з п’яти розділів:

Читайте також:  На Кіровоградщині 7 мешканців області повторно захворіли на коронавірус

«Вступ до особистих фінансів»;

«Фінансова система та фінансові послуги»;

«Заощадження та інвестиції»;

«Запозичення та кредит»;

«Як себе захистити».

Як зазначається, ці навчальні матеріали повністю враховують зміни, які відбулися протягом останніх п’яти років на міжнародних фінансових ринках та на фінансовому ринку України.

“Фінансова грамотність — одна з ключових компетенцій Нової української школи (НУШ), і вона вже закладена в законі “Про освіту”. І попри те, що 1-й клас НУШ буде набиратися лише у 2018 році, а 12 — лише у 2030-му, завдяки цьому курсу ми напрацювали матеріали для всіх класів і для всіх вікових груп. Це величезна робота, яка була зроблена на випередження. Фактично зараз ми у всі програми базової школи включили завдання, орієнтовані на розвиток фінансової грамотності, але це має бути здійснено більш системно і для всіх класів школи”, — пояснила Лілія Гриневич.

Читайте також:  Сьогодні «Олександрія» зіграє проти ФК «Минай»

За інформацією сайту “Міністерство освіти і науки України”.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ