З пантаївськими школярами поспілкувалися з приводу майбутньої професії

177

У рамках діяльності «Мобільного консультаційного пункту соціальної роботи» центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для учнів Олександрійської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів (село Пантаївка) за участі фахівців міськрайонного центру зайнятості відбувся інформаційно-просвітницький захід. Про це кореспондентам Голосу Громади повідомила провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Олександрійського міськрайонного центру зайнятості О.Клочко.

Під час профорієнтаційного уроку із серії «Реальне трудове життя» фахівець центру зайнятості розкрила шляхи оволодіння професіями та формулу хочу-можу-треба. Упродовж інтерактивного заходу у пізнавально-розважальній формі діти мали можливість отримати інформацію про професії, актуальні сьогодні на місцевому ринку праці, зокрема робітничого спрямування, можливості їх отримання у навчальних закладах міста та району, вислухали поради щодо вибору подальшої професійної долі та ін.

Читайте також:  У вересні відбудеться Міжнародна агропромислова виставка «AGROEXPO»

У свою чергу, інспектор Олександрійського МРВ з питань пробації Єлизавета Ніколаєва провела з учнями кадетського класу превентивну бесіду щодо підвищення рівня правової свідомості та обізнаності школярів у правопорушеннях. Адже правове виховання повинне починатися ще зі школи, коли дитина вчиться жити у соціумі. Звернула увагу школярів на питанні культури поведінки та правилах поводження в різних ситуаціях.

Читайте також:  Олександрійські екіпажі вертольотів вч 2269 готуються до Дня Незалежності (ВІДЕО/ФОТО)

Лікар-гінеколог Олександрійської міської лікарні Еліна Медведчук зупинилася на питанні дотримання правил особистої гігієни як однієї з умов нормальної і здорової життєдіяльності, спрямованої на збереження і зміцнення здоров’я. Фахівець із соціальної роботи Вадим Немов зосередив увагу учнів на інфекційних захворюваннях, зокрема поінформував про те, що потрібно знати про туберкульоз та основні заходи його профілактики.

Читайте також:  "Олександрія" отримала важливу перемогу

Учні не залишились байдужими до висвітлених тем: вони активно ставили запитання лекторам та брали участь у практичних вправах. Діти отримали важливу інформацію, яка допоможе їм краще зорієнтуватися у майбутньому та правильно обрати життєві орієнтири.

Загалом у заході взяли участь понад 70 школярів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ