З початку року на Кіровоградщині працевлаштовано близько 200 громадян з інвалідністю

120

Люди з інвалідністю, які бажають працювати або змінити місце роботи, звернувшись по допомогу в працевлаштуванні до будь-якого центру зайнятості області, мають можливість без перешкод отримати широкий спектр соціальних послуг з урахуванням рекомендацій органів медико-соціальної експертизи та індивідуальних програм реабілітації. Зокрема, це послуги з підбору роботи, у т.ч. тимчасової, профорієнтації, професійного навчання та ін.

«Ми приділяємо значну увагу роботі в плані надання адресних соціальних послуг особам з інвалідністю. З цією метою для клієнтів зазначеної категорії обладнане робоче місце для їх обслуговування, забезпечено вільний доступ до всіх джерел інформації, пов’язаної з працевлаштуванням. Особисті консультанти з числа досвідчених фахівців надають цим громадянам психологічну підтримку та разом з ними визначають оптимальні шляхи їхнього працевлаштування. Для набуття впевненості у власних силах, повернення до трудової діяльності для осіб з інвалідністю організовуються семінари з техніки пошуку роботи, спеціалізовані семінари, тренінги та ін.», – розповіла Вероніка Шишкарьова, начальник відділу організації сприяння працевлаштуванню обласного центру зайнятості.

Читайте також:  Відбулося останнє засідання робочої групи із розробки Статуту

З початку цього року за сприяння служби зайнятості працевлаштовано 184 особи з числа громадян з інвалідністю, 3 особи отримали допомогу по безробіттю одноразово для організації підприємницької діяльності, 44 особи проходили професійне навчання за направленням служби зайнятості. Зокрема, цьогоріч здобували професії бухгалтера, кухаря, швачки, електрогазозварника, робітника фермерського господарства,  тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва,  оператора служби перевезень, обліковця, водія автотранспортних засобів охоронника, продавця продовольчих товарів та інші.

Читайте також:  Охочих вакцинуватися олександрійців стає все більше

До громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено 35 осіб цієї категорії громадян.

Станом на 01 липня 2018 року в службі зайнятості області було зареєстровано понад 160 вакансій, на які, за інформацією роботодавців, можуть бути працевлаштовані громадяни зазначеної категорії.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ