За продаж підліткам алкоголю і сигарет ДФС позбавляє ліцензій

156

Лише протягом перших п`яти місяців поточного року на Кіровоградщині за порушення вимог щодо заборони продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років, анульовано 5 ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та 1 ліцензію на право здійснення роздрібної торгівлі тютюновими виробами. Про це повідомляє прес-служба  ГУ ДФС у Кіровоградській області

Читайте також:  У Приютівській громаді відбулися народні гуляння з нагоди святкування річниці створення громади

Протягом поточного року фіскальною службою області кіровоградським платникам видано 1579 ліцензій на право роздрібної торгівлі підакцизною продукцією. Зокрема, на реалізацію алкоголю підприємці отримали 873 ліцензії, тютюнових виробів – 706. У той же час анульовано 212 ліцензій та призупинено 63.

З початку цього року місцеві бюджети Кіровоградщини отримали 5 млн 621,8 тис. грн плати за ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, доведений індикатив виконано на 109,4 відсотків. Лише у травні надійшло понад мільйон гривень.

Читайте також:  Кіровоградщина: СБУ викрила схему фінансування бойовиків «Л/ДНР» на десятки млн доларів

Інформація про діючі ліцензії знаходиться у відкритому доступі та постійно оновлюється на субсайті територіальних органів ДФС у Кіровоградській області.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ