Загибель олександрійського немовляти розслідує поліція

702

Страшна трагедія сталася в молодій родині з с.Марто-Іванівки: у неї померла 4-місячна дитина, яка перед цим лікувалася у медичному закладі.

Про цей випадок «Голосу Громади» розповів начальник Олександрійського відділу поліції підполковник Володимир Хвостов. За його словами, поліції про смерть хлопчика стало відомо від лікаря невідкладної медичної допомоги, який був викликаний за місцем проживання родини.

Читайте також:  На яку пенсію можуть розраховувати багатодітні матері Кіровоградщини та які особливості її призначення?

Поліція прибула на місце події і дізналася від батьків, що дитина була хвора на двостороннє запалення легень та проходила лікування в медичному закладі м.Кропивницького. Важлива обставина: напередодні (8 листопада) дитину виписали з лікарні, а вже 9 листопада о 8-й годині ранку батьки виявили дитину без ознак життя, хоча перед цим, о 5-й годині немовля було живе і вони годували його.

Читайте також:  На Кіровоградщині ще у однієї людини підтвердили  COVID-19

«Наразі працівниками поліції проводиться з`ясування всіх обставин смерті дитини, ведеться різнобічна перевірка лікарів, що надавали медичну допомогу, призначено відповідні судово-медичні експертизи», – сказав начальник міськвідділу Володимир Хвостов.

Трагізм цієї ситуації посилюється ще й тим, що смерть дитини за сумним збігом обставин настала якраз напередодні Всесвітнього дня боротьби з пневмонією…

БЕЗ КОМЕНТАРІВ