Захистити себе: олександрійці дізнавалися, як не потрапити то трудового рабства  

100

Серед низки заходів, що були проведені фахівцями Олександрійського міськрайонного центру зайнятості з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми ,особливе місце посів семінар “Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці”, учасниками якого стали близько 10 осіб, повідомляє “Голос Громади”.

Під час проведення заходу заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Маргарита Жежеря звернула увагу присутніх на важливість проведення даного заходу. Слухачів було проінформовано стосовно небезпечних моментів, які можуть чекати мігрантів за кордоном, а також про наслідки нелегальної міграції для сім`ї, самої особистості та суспільства в цілому.

Читайте також:  У немовляти в Олександрійській громаді виявлено ковід

У зв`язку з тим, що учасники заходу мають в колі рідних та знайомих людей, які працювали за кордоном, вони активно брали участь в обговоренні даної тематики.

Також присутніх було поінформовано про поняття «торгівля людьми», форми та методи вербування, а також було наголошено на тому, що працюючи неофіційно, особа не може належним чином захистити свої права: право на нормальні умови роботи; на відпочинок; вихідні; право на виплати в разі втрати працездатності та інше.

Читайте також:  «Розмноження» олександрійських ОСББ триває

Таким чином, одним із основних обов’язків фахівців служби зайнятості є застереження та попередження шукачів роботи щодо небезпеки, яка може очікувати на них у разі нелегального працевлаштування як в Україні, так і за її межами.

За інформацією Олександрійського міськрайонного центру зайнятості.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ