Заохочення для роботодавців Олександрійщини: сприяємо у створенні нових робочих місць

108

В Олександрійському міськрайонному центрі зайнятості проведено ділову зустріч, під час якої мова йшла про стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць з наданням роботодавцям компенсації витрат у розмірі єдиного внеску при працевлаштуванні безробітних.

У заході взяли участь підприємства регіону, які створили або планують створювати нові робочі місця в таких галузях, як торгівля, постачання інших готових страв, виробництво інших дерев’яних будівельних конструкцій і столярних виробів, надання послуг перукарнями та салонами краси, діяльність ресторанів, надання послуг мобільного харчування, вирощування зернових культур, тощо.

Читайте також:  Для учнів Новопразького НВК придбали шкільний автобус

«У нашому регіоні є чимало позитивних прикладів розвитку виробництва та створення нових робочих місць для працевлаштування безробітних громадян. Серед підприємств, які створили нові робочі місця, хотілося б відмітити ПП «Автоспец», ТОВ «Зернарі», ФОП Кулініч А.М. Ними створено понад 20 нових робочих місць», – повідомила начальни квідділу взаємодії з роботодавцями НаталіяФоміна.

Читайте також:  Сучасні кабінети фізики і шкільний автобус для олександрійських школярів

Продовжуючи обговорення поставленого питання, Н.Фоміна акцентувала увагу присутніх й на тому, що необхідно не тільки створювати нові робочі місця, а й дбати про збереження вже існуючих: «Разом з тим, важливо знати, що використання праці найманих працівників та виплата їм заробітної плати мають бути легальними, і необхідно вживати ефективні заходи щодо детінізації трудових відносин».

Читайте також:  В Олександрії Центр вакцинації працюватиме щодня

Підсумовуючи, присутні висловили своє бачення проблем сьогодення та вирішили, що тільки злагоджена та зацікавлена співпраця сприятиме забезпеченню високого рівня зайнятості місцевого населення.

Олена Дмитрієнко, провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Олександрійського міськрайонного центру зайнятості

БЕЗ КОМЕНТАРІВ