Завдяки державній підтримці підприємці Кіровоградщини зберегли понад 3500 робочих місць

78

У обласному центрі зайнятості інформують, що станом на 07 липня, міськрайонні центри зайнятості та філії обласного центру зайнятості отримали від представників малого та середнього підприємництва 3654 пакети документів, повідомляє «Голос Громади».

З них 2389 пакетів документів подали фізичні особи-підприємці, які не використовують найману працю.

Робоча група обласного центру зайнятості для розгляду пакетів документів, поданих роботодавцями та ФОП для отримання допомоги по частковому безробіттю на період карантину, засідає щоденно та виносить відповідні рішення. Нею вже ухвалено 2651 позитивне рішення про надання допомоги по частковому безробіттю на період карантину. За результатами прийнятих рішень, 3508 найманих працівників найближчим часом отримають допомогу по частковому безробіттю, з них частина вже отримала вказану допомогу.

Читайте також:  До уваги олександрійців! З`явились оновлені списки з контактними телефонами сімейних лікарів

Довідково. Для отримання додаткової інформації щодо отримання такої фінансової допомоги від держави, представникам малого та середнього бізнесу необхідно звернутись до центрів зайнятості або філій обласного центру зайнятості за місцем їх реєстрації як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Для реалізації цієї програми на Кіровоградщині Урядом України виділено 50 млн грн.

Читайте також:  На Кіровоградщні закривають на ремонт міст, якому майже 40 років (карта об`їзду)

З порядком отримання допомоги по частковому безробіттю на період карантинуможнаознайомитись на інтернет-ресурсі Державної служби зайнятості до рубрики «Допомога по частковому безробіттю».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ