Змінити мегаполіс на село: на Олександрійщині переселенка знайшла роботу за допомогою служби зайнятості

762

   Не зважаючи на молодий вік, Анастасія вже пережила достатньо випробувань. Найтяжчим з них був вимушений переїзд з рідного Донецька. Ще б пак, адже на її рідній землі ще й досі тривають бойові дії.

Тож молода жінка вирішила не наражати на небезпеку ні себе, ні своїх дітей і переїхала до родичів на Олександрійщину, в село Протопопівка.

Читайте також:  Чи легко жінці в сучасній політиці? (запрошення до дискусії)

   «Звичайно, різниця між мегаполісом і сільською місцевістю була колосальною. Роботи в селі не було, до міста добиратися незручно і дорого, та ще й дітей до садочка треба було водити. Тому питання про працевлаштування в Олександрії не розглядалось», – згадує пані Анастасія.

   Але згодом з’явилася вакансія і за місцем проживання: до одного із місцевих кафе був потрібен офіціант. Хоча робота у сфері обслуговування була для Анастасії зовсім незнайомою та ще й працювати треба до пізнього вечора, але все ж молода жінка вирішила спробувати.

Читайте також:  На Кіровоградщині триває опитування роботодавців

 Після співбесіди з роботодавцем, Анастасія залишилась задоволена умовами праці тому вирішила негайно ж приступати роботи і наразі є офіційно працевлаштованою.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ