Знову не знайшлося охочих поставити обладнання для хімкабінетів шкіл Олександрійщини

88

Відділом освіти Олександрійської райдержадміністрації в четвер , 30 серпня, було оголошено тендер на придбання обладнання для кабінетів хімії Користівської ЗШ, Новопразького та Червонокам’янського НВО. Але торги, як і в попередніх кількох випадках не відбулись через відсутність охочих поставити для шкіл необхідне обладнання та матеріали. Повідомляє Голос Громади з посиланням на сайт публічних закупівель Prozzoro.

Читайте також:  Знову – на «криву доріжку» (кримінальні події в Олександрії)

Проте, в порівнянні з іншими аналогічними тендерами оголошеними відділом освіти Олександрійської РДА, для участі в аукціоні все ж зареєструвався лише один учасник.

Відповідно до тендерної документації для шкіл буде придбано 1629 одиниць обладнання для кабінетів хімії, серед яких приладдя загального призначення – мікроскопи, ваги, рукавички, приладдя демонстраційне, прилади лабораторні, навчальні моделі, хімічні реактиви, та презентаційне обладнання.

Читайте також:  На яких роботах «спокутуватимуть гріхи» олександрійські «штрафники»?

Початкова пропозиція за поставку обладнання становить 463 800 гривень та може бути знижена в результаті торгів. Пропозицій щодо участі в тендері приймаються до 17 вересня.

Зазначимо, перший тендер на придбання обладнання для кабінетів хімії оголосили 27 червня, проте, торги так і не відбулись через відсутність охочих прийняти участь в аукціоні. Повторний тендер оголосили 17 липня, але і він не відбувся, знову ж таки, через відсустність охочих взяти участь в торгах.

Читайте також:  Місцевого жителя викрито у шахрайстві за схемою «Вашу картку заблоковано»

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ