Звернення олександрійців на «гарячу лінію»

169

Вчора, 3 липня, протягом години працювала «гаряча лінія» для жителів Кропивницького та області, на дзвінки якої відповідав голова обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко.

Питання, з якими зверталися жителі області стосувалися переважно сфери житлово-комунального господарства, інфраструктурних проблем та галузі охорони здоров’я. Серед громадян, які звернулися на “гарячу лінію” були й жителі Олександрії. Питання, що турбували людей стосувалися отримання дозволу на відключення квартири від централізованого опалення, тарифів на водопостачання, відновлення вуличного освітлення, співфінансування програми “Теплі кредити” з місцевих бюджетів, ремонту міських доріг тощо. Сергій Кузьменко надав роз’яснення заявникам, наголосивши, що вирішення більшості питань у компетенції органів місцевого самоврядування та пообіцявши звернути увагу міських голів на ці проблеми.

Читайте також:  Протягом вихідних днів поліція Кіровоградщини виявила 35 порушень карантинних обмежень

Мешканка Олександрії звернулася до очільника  з проханням посприяти у відновленні дитячого спортивного майданчика. Очільник зауважив, що минулого тижня в Олександрії відкрили сучасний спортивний майданчик зі штучним покриттям, а до кінця року заплановано побудувати в Олександрії ще один такий майданчик за кошти державного та міського бюджетів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ