На Кіровоградщині визначили, кого роботодавці хочуть бачити у себе на роботі

119

Так, на ринку професій Кіровоградщини найбільш актуальні професії кухара, електрогазозварника, слюсара-сантехніка, продавця-консультанта, електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування. Крім цього досить затребувані професії водія автотранспортних засобів, касира торгівельного залу, тракториста, слюсара-ремонтника та слюсара з механоскладальних робіт.

Такі дослідження Голосу Громади надали у відділі організації надання послуг роботодавцям обласного центру зайнятості.

До професій, за якими є можливість працевлаштуватися на Кіровоградщині відносяться верстатники широкого профілю, пекарі, перукарі, маляри, бармени, електрослюсарі (слюсар) чергові та з ремонту устаткування, електромонтери з експлуатації розподільних  мереж, фрезерувальники, електрики дільниці, офіціанти та слюсарі-електрики з ремонту електроустаткування.

Читайте також:  З безробітних у військові: торік майже 100 шукачів роботи на Кіровоградщині підписали контракт на службу в ЗСУ

Бондар, гіпсувальник, видувальник скловиробів, виноградар, гончар, емульсувальник, кресляр, паркетник, ретушер, телеграфіст, квіткарка, ткач, цокольник, цукерник – професії, які взагалі відсутні на ринку праці нашого регіону.

Також визначилися з професіями, які присутні на підприємствах регіону, але в незначних кількостях. До цієї категорії потрапили закрійники, верстатники деревообробних верстатів, штукатури, манікюрники, машиністи крана (кранівники), муляри, слюсарі-інструментальники, слюсарі з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики, теслярі, столярі та шліфувальники.

Читайте також:  Головні події Олександрійщини за минулий тиждень

БЕЗ КОМЕНТАРІВ