Через несподіване погіршення погоди на Кіровоградщині та по всій Україні аграрії взялися досліджувати, як це вплинуло на цьогорічні врожаї.

Детально розглянули це питання на апаратній нараді голови Кіровоградської ОДА з керівниками районів та міст, інформує прес-служба адміністрації. Так, за словами директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Сергія Коренюка, у рослинницькій галузі катастрофічних наслідків немає. У цілому посіви перебувають у доброму та задовільному стані. Найбільше вражені негодою площі озимого ріпаку, але лише на тих полях, де низина. Обстеження посівів озимої пшениці та озимого ячменю на сьогодні ще тривають. За тиждень-два аграрії визначаться, чи є необхідність їх пересівати.

Читайте також:  У мешканця Олександрійщини посеред білого дня викрали машину на пр.Соборному

Найбільше ж, за інформацією Коренюка, від низьких температур постраждали сади, площа яких в області – майже 5 тисяч гектар. Негода завдала шкоди і кісточковим, і пізнім культурам. Проте є ще сподівання на урожай, обстеження тривають, усі наслідки погіршення погоди буде з’ясовано з часом.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ