Ігор Широкун: про те, як Олександрія зустріне «вінтаж»

358

Мода на “вінтаж” та “ретро” вже давно стала досить популярним явищем в Україні серед справжніх поціновувачів “старовини”. Не дивлячись на те, яких речей це стосується – будь-то одяг, прикраси чи ретро авто, витвори мистецтва або ж звичайні музичні платівки, для любителів “раритету” це захоплення поступово перетворюється на стиль їх життя.

Порадувати та здивувати усіх, хто цікавиться історією раритетних автомобілів вирішили орагнізатори фестивалю старої техніки, місцеві автолюбителі Олексій Василенко та Ігор Широкун, саме який і розповів журналістам Голосу Громади про запланований захід та експонати, котрі будуть представлені на виставці в нашому місті.

Так, 24 червня 2017 року в Олександрії планується провести другий Всеукраїнський фестиваль старої техніки “Ретрозліт “Олександрія”, на якому олександрійці, власне, й зможуть ближче познайомитися та оглянути, справді унікальні, ретро автівки та мотоцикли. А за можливості та бажання – ще й поспілкуватися із власниками представлених авто та розпитати їх про таке цікаве та незвичне захоплення. Такий захід в Олександрії буде проводитися вже вдруге. Нагадаємо, що перший, силами місцевих ентузіастів, був організований минулого року та викликав неабиякий інтерес серед олександрійців.

Читайте також:  Олександрійці вже можуть отримати свої гроші, сплачені за участь у пробному ЗНО

Цього ж року, за словами Ігора Широкуна, олександрійських автолюбителів чекає чимало приємних сюрпризів, адже серед експонатів, що приїдуть до Олександрії, будуть моделі, котрі представлені в Україні лише в одному екземплярі. Для збереження інтриги – які саме авто будуть споглядати олександрійці 24 червня, лише зазначимо, що ці автівки як радянського виробництва, так і зарубіжного. Це будуть автомобілі тих моделей, на яких у минулому столітті їздили як звичайні громадяни, так і представники національної еліти, більше того – лідери держав.

Читайте також:  Розіграші, призи, подарунки та веселощі: олександрійців запрошують на ювілейне свято-відкриття

Крім цього організатори обіцяють порадувати навіть найвибагливішу публіку, представивши на виставці вінтажні автомобілі та мотоцикли з приватних колекцій майже із столітньою історією, адже роки випуску багатьох із них охоплюють період від 1928 та до 1989 років, підкресливши при цьому, що деякі моделі будуть вперше представлені на огляд.

“Дуже хотілося б дістати найцікавіші експонати з «найтемніших закутків, адже в Центральній Україні подібні виставки майже не відбуваються. Проте колись ретроколекції мешканців Кіровоградщини “стояли на ряду” із зібраннями колекціонерів з Ленінграду (Санкт-Петербурга)” – згадує Ігор Широкун.

Цьогоріч захід не обмежиться виставкою та парадом раритетних автівок. Оганізатори планують влаштувати також і концертну програму та різноманітні конкурси відповідної тематики як для дорослих, так і для малечі. Дуже видовищними обіцяють бути показові змагання на ретромотоциклах з фігурного водіння – слалому, які олександрійці зможуть побачити також під час фестивалю.

Читайте також:  З олександрійцями провели профілактичні бесіди

Як зазначили організатори, ініціативу проведення ретро фестивалю підтримала обласна влада в особі заступника голови Кіровоградської облдержадміністрації Андрія Коломійцева та міський голова Степан Цапюк.

“Сподіваємося, що ретрозліт досягне Всеукраїнського масштабу, що дозволить залучити до його проведення якомога більше автолюбителів, колекціонерів та істориків техніки. А для нашого міста цей захід стане традиційним та ще багато років буде дивувати олександрійців” – наостанок додав Ігор Широкун.

З повагою до олександрійської громади!

БЕЗ КОМЕНТАРІВ