Триває он-лайн-голосування на відбірковий тур пісенного конкурсу “Євробачення-2017”, що відбудеться в Києві, в якому бере участь наша землячка Леся Котенко.

Кореспонденти Голосу Громади вирішили поспілкуватися з дівчиною та дізнатися подробиці.

Народилася Леся в смт. Павлиш Онуфріївського району Кіровоградської області, закінчила місцеву школу та вступила до Олександрійського вищого училища культури.

“Після школи я мріяла стати студенткою одного з Київських вузів, проте спочатку вступила до Олександрійського училища культури на факультет за спеціальністю хормейстер, продовживши займатися вокальним і народним співом. Завжди йшла по життю з піснею. Пам’ятаю, як ще в 4 роки я в червоній атласній спідниці та з віночком співала пісню “Дощик”, то вже тоді зрозуміла, що хочу стати співачкою”, – розповідає дівчина.

Читайте також:  За їзду по тротуарах продовжують штрафувати олександрійців

До вступу в Київський національний університет культури та мистецтв багато співпрацювала з олександрійськими музикантами та письменниками, приймала участь в конкурсах та фестивалях, де виступала вже зі своїми піснями.

“Кожен пісенний конкурс – це боротьба, і потрібно правильно налаштуватись на неї. Коли ти виходиш на сцену, ти повинен, насамперед, відчувати тих, людей, що прийшли послухати твоє виконання. І головне – передати їм все те емоційне забарвлення твору таким чином, щоб присутні в залі відчули всю глибину твору та перейнялися атмосферою переживань. Іншими словами – все, що ти хочеш цією піснею донести до слухача”, – зазначає Леся.

Але не все йшло гладко. Після певних конфліктів та особистих життєвих проблем Леся вирішила зробити паузу в своїй творчості. Майже два роки дівчина працювала в сфері краси, і навіть замислилася зовсім відмовитись від музичної кар’єри. Проте так і не змогла цього зробити.

Читайте також:  Чи відновили особистий прийом клієнтів центри зайнятості Кіровоградщини?

“За час цієї перерви я довго розмірковувала, аналізувала свій творчий шлях. Нарешті я змогла зрозуміти, яким є саме мій стиль, моя музика. Я намагалась об’єднати різні стилі – рок, фолк, етно, а втілити якраз все це вдалося в “Пташечці”, – говорить співачка.

Саме з цією композицією, автором якої є Саша Шен, Леся  змогла потрапити на онлайн-відбір Євробачення. За словами дівчини, рішення відправити пісню на конкурс було прийняте майже жартома. Проте, коли через кілька тижнів, Саша повідомив, що пісня пройшла онлайн-голосування – не повірила своїм очам.

Читайте також:  Для чого (кого) створювалося ліквідоване управління Олександрійської міської ради?

“Хай ніхто з молодих виконавців не боїться  ризикувати і йти вперед. На “Євробачення” потрапити можна, і для цього потрібно лише зробити крок на зустріч мрії!” – радить конкурсантка.

fam_1339_1fam_1344_1

Наразі ж Леся Котенко активно продовжує готуватися та збирає свою команду. Поки що їй допомагають гітарист Юрій Хижняк та автор Саша Шен.

“Я сподіваюсь, що після двох років перерви “Пташечка” стане саме тією піснею, яка принесе мені перемогу!” – говорить Леся.

А Голос Громади бажає Лесі Котенко сил та натхнення для перемоги!

Голосування на першому етапі відбору триватиме до 12-го грудня. Проголосувати за Лесю можна, перейшовши за посиланням. Підтримаймо нашу землячку!

lesya1-1

БЕЗ КОМЕНТАРІВ