“Рожеві серця”, “Свинка Пепа”, смачні будиночки – все це виготовляють олександрійки своїми руками

421

«Планета пряників» – саме з такою назвою майстрині Світлана та Наталя вирішили представити олександрійцям свій творчий проект по випічці смачних та ексклюзивних пряників. Ідея започаткувати таку «смачну» справу виникла у Наталі та її знайомої, а вже з часом до мистецького випікання пряників долучилася і Світлана.

Спочатку дівчата випікали пряники в невеликій кількості та представляли їх на різноманітних ярмарках в містах України. Проте після відвідин майстер-класів з виготовлення пряників у Кривому Розі та Києві було вирішено ґрунтовно підійти  до справи та розширити свій колектив.

Читайте також:  Голову Кіровоградської ОДА викрили на хабарі

«Сьогодні над створенням смаколиків працює вже п’ятеро майстринь. Усі вони фахівці своє справи, – говорить Наталя, – але з такої справи не можна робити конвеєр, бо все повинно йти від душі. І тільки за таких умов можна створити справді смачний та гарний кондитерський виріб» – діляться майстрині.

Наразі в майстерні виготовляють пряники на будь-який смак,  у різних стилях та до будь-якої події.  Матеріали для приготування, за словами кондитерів, відбирають дуже ретельно, використовуючи італійські харчові барвники та професійну цукрову пудру спеціального помолу, котру доставляють спеціально із західної України.

Читайте також:  Мешканців Кіровоградщини попереджають про вимагання грошей з боку псевдо-працівників прокуратури

Що ж до замовлень, то переважно це пряники для дітей із зображенням мультиплікаційних героїв. Особливою популярністю у дорослих користується тематична передсвяткова випічка. Для прикладу до Дня Святого Валентина майстрині працюють над  створенням пряників у вигляді сердець, з різноманітними написами. Крім цього олександрійці все частіше замовляють пряники із власними малюнками, котрі потім друкуються на рисовому папері на кондитерському принтері.

Не бояться в «Планеті пряників» ні кількості замовлень, адже одна майстриня за робочий день може виконати розпис від 300 до 400 пряників, ні складнощів роботи. За словами самих же кондитерів, «не існує замовлення на пряник, яке ми не могли б виконати».

Цінова політика, за словами засновників міні-фабрики, досить лояльна в порівняні з цінами на аналогічні вироби в інших містах України. Так, смачний ексклюзив від олександрійських майстринь можна придбати за ціною від 20 грн.

Читайте також:  Мобільні групи поліції Кіровоградщини за останній тиждень перевірили понад 900 розважальних та торговельних закладів

Тому, якщо Ви ще не знаєте, що подарувати своїй коханій людині на свято усіх закоханих – ласкаво просимо скуштувати оригінальні смаколики від «Планета пряників».

З повагою до олександрійської громади!

БЕЗ КОМЕНТАРІВ