Студенти з Олександрійщини вчилися шукати роботу

158

Нещодавно з метою ознайомлення молоді з методами активного пошуку роботи, побудови професійної кар’єри, допомоги в написанні резюме та адаптації на новому робочому місці фахівцями Олександрійського  міськрайонного центру зайнятості для студентів-випускників Олександрійського техніку Білоцерківського національного аграрного університету організовано та проведено семінари «Молодь на ринку праці» та «Техніка пошуку роботи. Підготовка резюме». Про це кореспондентам Голосу Громади розповіла провідний фахівець з профорієнтації відділу  активної підтримки безробітних Олександрійського міськрайонного центру зайнятості О. Клочко.

Читайте також:  Дискусія олександрійок на тему гендерної рівності вийшла жвавою і конструктивною

Основні питання, що піднімались на заході – це ситуація в місті сьогодні, а саме, реальний стан працевлаштування студентів на роботу, з якими труднощами доводиться стикатися, які перспективи влаштуватись на роботу студенту під час навчання, які програми та закони існують в Україні, щоб посприяти вирішенню першого робочого місця.

В ході зустрічі висвітлювалися джерела пошуку вакансій, кар’єрні міфи, послуги, які надаються службою зайнятості зокрема для молоді. Так, на семінарі з техніки пошуку роботи «Підготовка резюме» студенти, керуючись порадами спеціаліста, створили макет власного резюме. В процесі зустрічі учасники працювали над виробленням культури пошуку роботи. Зокрема, фахівець центру зайнятості, Олена Клочко, звернула увагу студентів, що під час співбесіди з роботодавцями потрібно подавати себе як спеціаліста, який вміє розсудливо міркувати, приймати серйозні рішення і домагатися їх виконання, орієнтуватися на кар’єру, а не на зарплату.

Читайте також:  Голий чоловік гуляв містом

“Маємо надію, що отримана інформація захистить випускників у майбутньому і допоможе знайти роботу з гідними умовами праці” – зазначила О. Клочко

БЕЗ КОМЕНТАРІВ