Учасники АТО звернулися до міського голови з вимогою заборонити агітацію до 10 травня

283

Сьогодні, 4 травня 2017 року місцеві учасники АТО звернулися до міського голови з вимогою припинити агітацію під час днів пам’яті 8-10 травня. Про це ветерани заявили в листі-зверненні до Степана Цапюка.

Так, члени ГО «Учасники АТО Олександрійщини» зазначили, що в переддень Свята Перемоги потрібно звернути увагу на дотримання спокою в місті, а також попередити сепаратизм та спроби розколу міської громади. Особливу увагу міського голови учасники АТО закликають звернути на роботу агітаційних наметів Опозиційного блоку. В зверненні вказано: “ми стали свідками, коли з агітаційних наметів опозиційного блоку розповсюджувались заклики до «захисту … від нацизму в Україні…», «захисту.. російської мови» тощо. Разом з тим, від функціонерів означеної партії звучать обвинувачення нас, людей, що чесно пішли на захист Вітчизни, в насадженні нацизму в Україні. Співставляючи ці факти, вважаємо, що деякі представники опозиційного блоку міста свідомо зіштовхують прогресивно налаштованих громадян, у т.ч. й воїнів АТО з російськомовним населенням та людьми похилого віку, які важко орієнтуються в політичних реаліях сьогодення і болісно реагують на тимчасові ускладнення їхнього життя”.

Крім цього, учасники АТО висунули ряд вимог, серед яких не лише заборона агітації, а і недопущення використання “георгіївських стрічок”. Керівництву ж міста пропонують розібратися з агітаційними листівками Опозиційного блоку, звернувшись до правоохоронних органів.

Читайте також:  В Олександрії зроблено вже понад сім тисяч щеплень від коронавірусу

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ