В Олександрії провели планову нараду з підготовки та готовності міста до зими

142

Днями відбулася нарада олександрійських комунальників щодо підготовки господарства до роботи у зимовий період, повідомляє “Голос Громади” посилаючись на Олександрійську міськраду.

За словами керівників житлово-комунальних підприємств усі котельні запущені в роботу і стабільно подають тепло, зокрема, через велику зношеність тепломереж виникають локальні пориви, які усуваються. Також йшлося про борги населення, через які подальше опалення осель олександрійців може опинитися під загрозою.

Читайте також:  Робочі питання чергового засідання виконкому Олександрійської міськради

Крім того, доповіли, що для розчищення дворів укладені договори з підрядними організаціями, підготовлено інвентар для двірників, завезено посипкового матеріалу та протиожеледної суміші понад тисячі тонн, а спецтехніка і працівники готові до ліквідації наслідків зимової негоди. Для розчищення снігу на дорогах і тротуарах буде використовуватись 9 одиниць техніки комунального підприємства, сформовано 3 цілодобових бригади швидкого реагування, відпрацьовано алгоритм дій під час виникнення надзвичайних ситуацій, графіки й схеми розчищення вулиць.

Читайте також:  Для учнів Новопразького НВК придбали шкільний автобус

БЕЗ КОМЕНТАРІВ