Спелеотерапія або лікування випаровуваннями від сухих соляних брил вважається одним із ефективних методів лікування бронхіту, аденоїдиту, алергічних реакцій. Сеанси спелеотерапії сприяють підвищенню імунітету та позбавленню синдрому хронічної втоми.

Відтепер олександрійці мають змогу відвідати сеанс спелеотерапії і в нашому місті, адже з березня в Олександрії по вулиці Діброви, 32 запрацювала соляна кімната – унікальний сучасний галоцентр, у якому відтворено мікроклімат соляних печер Солотвино.

Читайте також:  Мобільні групи поліції Кіровоградщини за останній тиждень перевірили понад 900 розважальних та торговельних закладів

“Випарувана” сіль, потрапляючи в організм людини за допомогою вдихання, знищує віруси та нормалізує патогенну флору. Проте таке лікування протипоказане при усіх формах туберкульозу, злоякісних пухлинах та людям, що перебувають у гострій фазі захворювання.

Як правило для стійкого результату необхідно пройти курс лікування не менше десяти днів без перерв. Через півроку курс лікування необхідно повторити. Тривалість одного сеансу 45 хвилин.

Читайте також:  Кіровоградщина: на одну вакансію претендує втричі більше осіб в порівнянні з минулим роком

Так, одне відвідування для дорослих коштує 45 грн, для дітей і пенсіонерів – 40 грн., для учасників АТО – 35. Для економії коштів можна придбати абонемент. Крім цього діють “сімейні” абонементи: “Тато+Мама+Я” на 10 днів обійдеться олександрійцям в 950 грн., а абонемент “Мама+Я” – 600 грн. Дітям до 2-х років, інвалідам ВВВ та АТО відвідування безкоштовне.

Читайте також:  «Центр дитячої та юнацької творчості Олександрійського району» припиняє свою роботу

БЕЗ КОМЕНТАРІВ