Європейська площа стала площею Героїв Чорнобиля, а Староонуфріївську перейменували на честь героя АТО

407

Сьогодні депутати під час проведення чергової сесії підтримали рішення щодо перейменування вулиці Староонуфріївської на честь героя АТО Максима Бендерова. З такою пропозицією звернулася Кіровоградська обласна федерація панкратіона України в м. Олександрії.

Крім цього сьогодні було ухвалено рішення щодо перейменування Європейської площі на площу Героїв Чорнобиля. Для вшанування героїв, які ціною свого власного життя та здоров’я ліквідовували наслідки лиха, що трапилося в далекому 1986 році, під час проведення засідання топонімічної комісії було визначено та 13-ма голосами ухвалено рішення щодо перейменування вулиці Староонуфріївської. Проте, не дивлячись на пропозицію членів зазначеної комісії щодо перейменування на честь чорнобильців однієї з центральних вулиць міста, сьогодні було вирішено перейменувати Європейську площу. І це в той час, коли Україна стала на крок ближче до Європи, нарешті отримала безвіз і чекає на остаточне його ухвалення і кожного року у третю суботу травня  відзначає День Європи.

Читайте також:  За останню добу на Кіровоградщині виявили 118 нових хворих на коронавірус

Чому саме Європейську площу вирішили перейменувати – не зовсім зрозуміло, адже сьогодні більшість міст України мають свої “європейські площі”  – це найпривабливіші та найкомфортніші для жителів міст місця відпочинку. Проте, ймовірніше за все, тому що питання повторного перейменування загострюється на пункті грошової компенсації особам, котрі вже оформили документи з адресою: “вулиця Перспективна”.

Читайте також:  Кіровоградщина: понад 200 нових випадків хвороби на коронавірус, серед яких 7 дітей

БЕЗ КОМЕНТАРІВ