В дитячому оздоровчому таборі перевірили роботу закладу

191

Дитячий оздоровчий  заклад «Дружба», що у с. Войнівка Олександрійського району проінспектували заступник голови обласної державної адміністрації – керівник міжвідомчого оперативного штабу з координації роботи щодо підготовки та проведення оздоровлення та відпочинку дітей Світлана Лобанова та директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Олександр Догаров.

Про це повідомляє Голос Громади з посиланням на сайт Олександрійської РДА.

Читайте також:  Матч 6-го туру чемпіонату Кіровоградської області з футболу завершився перемогою ФК «УкрАгроКом» з Приютівської громади

Заступник голови ОДА Світлана Лобанова перевірила  наскільки комфортним, зручним та безпечним для дітей є заклад, ознайомившись із його роботою, станом виховної роботи, умовами проживання та організацією дозвілля дітей, також  приділила увагу безпеці перебування дітей та забезпеченню повноцінного харчування.

Наразі на відпочинку на І оздоровчій зміні в таборі оздоровлюється 220 дітей, у тому числі за безкоштовними путівками, придбаними за кошти обласного бюджету, 75 дітей пільгових категорій, з них 22 дитини – сироти, 41 дитина із багатодітної сімї, а також діти внутрішньо переміщених осіб, учасників бойових дій, діти інваліди, діти із малозабезпечених сімей.

Читайте також:  З сьогоднішнього дня водіїв будуть штрафувати за перевищення швидкості за допомогою радарів TruCam

БЕЗ КОМЕНТАРІВ