Сьогодні, 30 березня 2017 року відбулася нарада під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Андрія Коломійцева з керівниками вищих навчальних закладів та наукових установ області щодо питання «Про визначення пріоритетів регіонального розвитку на середньостроковий період «Кіровоградщина – 2025: нові можливості розвитку», інформує прес-служба Кіровоградської ОДА.

Так, заступник очільника області зазначив, що за останній час у державі відбулися кардинальні зміни, зокрема, у регіональній політиці та в інших сферах. Наразі в області впроваджено бюджетну і податкову реформи, триває процес децентралізації влади, реформуються інші галузі і сфери діяльності. В комплексі ж все це вимагає нових підходів до використання наявного потенціалу регіону та відповідних управлінських рішень від органів місцевої влади.

Читайте також:  В парку біля олександрійського басейну «Дельфін» встановлюють нові лавки для сидіння

З огляду на це під час засідання науковці порушили питання перепрофілювання системи освіти в області, адже наразі важливою сферою в розвитку економіки є впровадження ІТ-технологій. Крім цього, присутні підтримали пропозиції щодо розвитку в обласному центрі авіаційної інфраструктури та відновлення роботи аеропорту, адже КЛА НАУ на сьогодні є єдиним в Україні вищим навчальним закладом, який здійснює підготовку спеціалістів для авіаційної галузі з вищою освітою.

Читайте також:  Проблема міста навколо ринку «Айсберг» залишається гострою та не вирішеною

За підсумками наради заплановано провести науково-практичну конференцію «Кіровоградщина – 2025: пріоритети та можливості розвитку» наприкінці травня цього року.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ