В Олександріі повернули рух по центральній площі міста

431

На засіданні виконавчого комітету Олександрійської міської ради, яке відбулося сьогодні, ухвалено рішення про відновлення руху громадського транспорту через Соборну площу. З даного питання доповідав начальник управління економіки міськради Ростислав Черевашко. Відповідно будуть відновлені зупинки автобусів, що діяли раніше, а зупинки біля Головпоштампту, Політехнічного коледжу та банку «Аваль» скасовуються. Через центральну площу міста дозволено також рух автотранспорту загального користування. Але дозвіл не стосується громадського транспорту, чиї маршрути не погоджені з міською владою, зокрема – автобусам приміського сполучення, які, за словами головуючого на засіданні міського голови Степана Цапюка, не тільки не повинні їздити через площу, а й зупинятися на автобусних зупинках міського автобусного руху. Рішення вступає в силу 17 вересня.

Читайте також:  Кращі студенти Олександрійщини отримають обласні стипендії

Продовжуючи тему громадського транспорту, доповідач Р.Черевашко запропонував проект змін графіків автобусного руху у зв`язку з закінченням дачного сезону і переходу на осінньо-зимовий сезон. Це означає передусім скасування додаткових «літніх» пільгових маршрутів. Отож згідно з рішенням виконкому, з 1 жовтня пасажири-пільговики зможуть їздити безкоштовно тільки по вівторках, середах, четвергах і п`ятницях. Крім того, маршрут №18 відправлятиметься з зупинки «Пролісок» на с. Марто-Іванівку о 8 год. 40 хв., а не о 7.30, як це було раніше та о 12 год. 10 хв. замість 15.05.

Читайте також:  Понад 250 мільйонів гривень військового збору надійшло від жителів області до бюджету Кіровоградщини

Також виконком ухвалив ряд рішень, які стосуються майнових прав, статусу, опіки та виховання малолітніх дітей, позбавлених батьківського піклування

БЕЗ КОМЕНТАРІВ