Согодні, 18 квітня, батьки та педагоги Пантаївської школи-інтернату (Олександрійський район) пікетували ОДА в обласному центрі.

Близько сотні пікетувальників вимагали не переводити їх навчальний заклад у міське підпорядкування Олександрії, адже в такому разі, на їх думку, інтернат просто закриють. Вони вимагають, аби їх заклад залишився у статусі обласного.

Люди почали бити на сполох через заяви заступника Олександрійського міського голови та депутата Кіровоградської обласної ради від Опоблоку Людмили Давиденко. Саме Давиденко, за їх словами, заявляла про те, що школу-інтернат в Пантаївці потрібно закрити, а дітей, які там навчаються, перевести до інших шкіл.

Читайте також:  Замість чаю – телефон: заборонені речі не потрапили до засудженого Петрівської виправної кoлoнії

Батьки та вчителі категорично проти закриття закладу, а переведення інтернату у підпорядкування міста, на їх думку, є першим кроком у цьому напрямку.

“Ми, батьки дітей, які навчаються в Пантаївському інтернаті, проти переведення закладу на фінансування з міського бюджету Олександрії. Адже знаємо, що Цапюк і Давиденко хочуть інтернат закрити. Ще немає ніякого рішення обласної влади, а від міської влади вже приходять і оглядають майно інтернату”, – розповідає мама Марія Ковбасюк.

Читайте також:  До кінця місяця Олександрійський центральний ринок працюватиме по понеділках

До мітингуючих вийшов заступник голови ОДА Сергій Коваленко. Він запевнив, що заява Людмили Давиденко є лише її власними словами, і що обласна влада не збирається передавати чи закривати заклад. Коваленко пообіцяв педагогам інтернату всебічну підтримку. Лише попросив їх збільшити кількість вихованців, прийнявши дітей з інших районів. Адже у закладі має навчатися 400 дітей, а нині є лише 86. На це педагоги інтернату заявили, що обласний департамент освіти не підписує їм дозволи на прийняття нових вихованців. Коваленко пообіцяв розібратися у цьому питанні.

Читайте також:  До Дня працівника сільського господарства біля Олександрійської РДА відкрили оновлену Дошку пошани

За матеріалами сайту Перша Електронна.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ