Чи потрібно олександрійцям платити за комуналку, якщо є переплата?

581

Вчора, 6 лютого 2017 року під час наради з міським головою начальник управління праці та соціального захисту населення міської ради Олена Назаренко поінформувала присутніх стосовно нарахування субсидій.

З огляду на актуальність даного питання, кореспонденти Голосу Громади поспілкувалися з Оленою Анатоліївною та отримали роз’яснення щодо питань, які найбільше турбують олександрійців – як платити за комунальні послуги, якщо субсидія була нарахована із запізненням та що робити, коли існує переплата.

Читайте також:  За добу коронавірус виявили у 187 мешканців Кіровоградщини

Так, в коментарі посадовиця повідомила, що коли субсидія з об’єктивних чи суб’єктивних причин нарахована із запізненням, то жителі міста повинні самі обирати, чи платитимуть вони все одно повну вартість послуги, або часткову. В останньому випадку абоненти можуть взяти минулорічне повідомлення та оплатити за комунальні послуги у відповідності з формулами розрахунку та доходів для сім’ї.

Читайте також:  Здорова Україна: Олександрійців запрошують долучитися до марафону здорових звичок

На питання стосовно надлишкової суми на рахунках, іншими словами переплати за комунальні послуги, з якими теж досить часто стикаються олександрійці, Олена Назаренко зауважила, що переплата за комунальні послуги по субсидії йде обов’язковою в рахунок частки плати. Тобто, навіть якщо за ту чи іншу надану послугу існує переплата, незалежно від її розміру, отримувач цієї послуги зобов’язаний сплатити обов’язкову частку, іншими словами  – суму по нарахованій субсидії.

Читайте також:  Футболісти "Олександрії" перемогли закарпатський "Минай" та вийшли до чвертьфіналу Кубку України

БЕЗ КОМЕНТАРІВ