Кадр з відео-ролика

Цікавий та досить креативний відео-ролик про Олександрійське училище культури учора презентували в актовому залі навчального закладу під час проведення “Пісенного COOLь- фесту”.

Відео-кліп, тривалістю трохи більше трьох хвилин, розкриває особливості таких спеціалізацій, як “Народне пісенне мистецтво”, “Видовищно-театралізовані заходи”, “Народні інструменти” та “Духові інструменти”. Невимушена гра студентів училища культури нічим не поступається акторській грі справжніх професіоналів, адже юнаки та дівчата залюбки демонструють свої таланти та з глибокою щирістю діляться своїми почуттями.

Кореспонденти Голосу Громади поспілкувалися з головним автором ідеї, ініціатором  та безпосереднім учасником створення оригінального відео-ролику. Вікторія Соловйова, завідувач відділом “Менеджмент соціокультурної діяльності” на наше питання щодо виникнення ідеї створення саме такого творчого та креативного формату, відповіла доволі відверто: “Я просто люблю свою роботу і хочу поділитися цим з усіма”. І це недивно, адже поміж керівництва відділом, Вікторія Соловйова також викладає диригування у хормейстерів, а таку професію просто неможливо не любити. Дивлячись з усього, щоденний позитив, енергія та щирість студентів і стали основою відео-кліпу.

Читайте також:  На Олександрійщині відремонтують дороги, школи, дитячі садки у рамках проекту «Велике будівництво»

Неймовірну ідею Вікторії Соловйової допомогли втілити професіонали своєї справи Роман та Максим Терещенки зі Студії INTERVIDEO PRODUCTION. За словами Романа, це справжній творчий проект, адже довелося проводити зйомку та монтувати відео у доволі стислі строки. “Працювати з цікавими творчими та такими неординарними особистостями складно і легко водночас” – ділиться відчуттями Роман Терещенко,- “адже всі вони різні по характеру і темпераменту”. Проте результат перевершив усі очікування, ставши справжнім сюрпризом для багатьох студентів та викладачів навчального закладу, котрі побачили відео-кліп лише учора, під час проведення концерту “Пісенний COOLь- фест”.

Читайте також:  Сьогодні олександрійські випускники здаватимуть другий тест ЗНО з української мови і літератури

Наразі відео стрімко набирає кількість переглядів та “лайків” у соцмережах. І це не дивно, адже кліп про талановиту молодь – студентів одного із найкращих навчальних закладів Олександрії – створений не менш талановитими та творчими олександрійцями. Тож, хто ще не встиг його переглянути – додаємо посилання на відео-ролик “КУЛьОК-Ми РАЗОМ”.

А Голос Громади бажає усім учасниками цього проекту творчих успіхів, енергії та позитиву.

Читайте також:  Гравці ФК «Олександрії» побажали успіхів абітурієнтам, які складатимуть ЗНО

БЕЗ КОМЕНТАРІВ