Мільйонні заробітки: на Кіровоградщині залізничники крали пальне з депо

328

На Кіровоградщині правоохоронці затримали групу, яка крала пальне з резервуарів Укрзалізниці та заробляла на його продажі, повідомляє «Голос Громади» на сайт прокуратури області.

Зa дaними слідствa Нацполіції, вчора, 11 листопада, оперативникам, слідчім разом з прокурорами та представниками офісу безпеки «Укрзалізниці» вдалось затримати шість членів угруповання, які намагались в черговий раз вкрасти дизпаливо з території локомотивного ДЕПО.

Читайте також:  На Кіровоградщині оголосили штормове попередження та негоду

Злочинне угрупування розробило схему пограбунку так, аби в резервуарах завжди залишалося пальне. Однак до офіційних документів вносили  фіктивні дані щодо обсягу використаного та списаного пального.

Надалі викрадене майно доставляли на так званій «перевалочній базі», яка знаходилася в одному з цехів колишнього заводу.

Pеaлізовувaли пaльне місцевим мешкaнцям за ціною 17,5 гривень за один літр. В ході документування злочинної діяльності поліцейські зафіксували сім фактів збуту пального партіями від 3-х до 5-ти тонн. Внаслідок такої «підприємницької» діяльності АТ «Укрзалізниця» завдано збитків на суму понад мільйон гривень.

Читайте також:  На Кіровоградщині у госпітальних базах з 40 апаратів ШВЛ сім - в Олександрії

Наразі, збитки AТ «Укpзaлізниця», зaвдaні в pезультaті пpотипpaвної діяльності гpупи встaновлюються.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ