Олександрійському підприємцю телефонували шахраї, ймовірно, аби у подальшому видурити гроші

774

Повідомлення про те, що невідомі особи зателефонувавши, запропонували зустрітися з начальником Олександрійської ОДПІ, розмістив на своїй сторінці у фейсбук підприєцець Ігор Ділієв.

Чоловік вказує, що невідомі попросили його перетелефонувати за номером, адже начальник податкової хоче особисто переговорити з підприємцем. Проте шахраї не врахували того, що підприємець має змогу й сам навідатися до начальника ОДПІ, адже проживає неподалік, зазначає І.Ділієв.

Читайте також:  На міст біля Нової Праги, з якого падають у річку автомобілі, звернула увагу обласна влада

Підприємець застерігає усіх бути обережними і вказує номер телефона, з якого і телефонували невідомі – +380956065318.

Поліція Кіровоградщини вкотре попереджає про випадки шахрайств, застерігаючи в жодному разі не повідомлят “продавцеві”- невідомій особі конфіденційних платіжних даних (пін-код, термін дії чи номер картки, тризначний код безпеки на зворотному боці, sms-паролі). Не публікувати на сторінках у соцмережах своїх номерів телефону, які, як правило “прив’язані” до банківської картки.

Читайте також:  На Кіровоградщині СБУ затримала зловмисників, які залякували громадян

У разі вчинення стосовно вас шахрайських дій, негайно зверніться до поліції з письмовою заявою, а також з повідомленням про скоєння злочину до адміністрації чи служби безпеки веб-ресурсу або банківської установи.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ