«Рівновага» олександрійського «Теплокомуненерго» залишається хиткою

326

Економічне становище комунального підприємства «Теплокомуненерго» як і раніше, є складним – про це йшлося на спеціальній нараді, повідомляє «Голос Громади».

Вчора на черговій плановій нараді з підготовки міського комплексного комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий сезон, що проходила за участі його керівників та представників міської влади, директор КП «Теплокомуненерго» Алла Грибачова зазначила: очолюване нею підприємство має заборгованість із заробітної плани за жовтень перед своїми працівниками. Причина – дуже недостатні фінансові надходження підприємству через низький рівень погашення боргів з боку абонентів (населення) за спожите тепло минулих опалювальних періодів. З цієї ж причини КП ТКЕ не може належним чином розраховуватися з НАК «Нафтогаз України» за отримане природне паливо та виконувати реструктуризацію власного боргу перед ВАТ «Кіровоградгаз» за розподіл газу (про ці та інші боргові «зашморги» підприємства раніше неодноразово розповідав «Голос Громади» за різною отриманою інформацією з першоджерел).

Наразі підприємство ТКЕ стабільно подає централізоване тепло у багатоквартирний житловий фонд міста, одночасно усуваючи різні пориви тепломереж, які виникають через їхню багаторічну зношеність. Але через брак фінансів, спричинений поганою сплатою населенням за отримане тепло, робота його постачальника у будь-який момент може бути перервана, зазначалося на господарській нараді.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ